ztráty a nálezy … a trochu nemilé překvapení

Na koupališti na Vyžlovce i ve škole v Kostelci se našlo pár věcí – kapesní nože, pantofle, kšiltovky … Pokud něco postrádáte, napište na rosami@skaut-kostelec.cz

Rozbitý kryt hodin na chodbě ve škole byla nehoda, ke které se autoři přihlásili a my rovnou se školou domlouváme nápravu – situace je řešena bez problémů. Pak tu ale máme jednu fixou počmáranou interaktivní tabuli a nožem pořezanou katedru (pak také drobnosti typu „takové hnusy bychom nejedli“ připsané na jídelní lístek) … věřte, že se na nás ve škole moc neusmívají … a nás ve snu nenapadlo, že takové věci budeme muset řešit.

Pro nás  pro všechny z toho vyplývá téma na některou z příštích oddílových schůzek – jak se chovat na návštěvě, k půjčeným věcem a co udělám, když něco rozbiju.

 

Uložit odkaz do záložek.