6.12.2017

Chci se stát partnerem akce

Velice si vážíme Vašeho zájmu podpořit námi pořádanou celostátní akci. Uvítáme různé formy podpory. Mimo finančních prostředků jsou pro nás velkým přínosem materiální dary – potraviny na akci, materiál pro závod a doprovodný program, odměny pro závodníky. Prosíme o koordinaci Vašich darů s hospodářkou akce na emailu katka @ skaut – kostelec . cz tak, aby Vaše pomoc byla co nejúčelnější.

Všem podporovatelům nabízíme uvedení jména či názvu společnosti na webu závodu spolu s odkazem na firemní / osobní stránky.

Individuálně dle výše poskytnuté podpory jsme potom ochotni umístit reklamu přímo v prostoru startu – cíle závodu.

Pro bližší informace nás, prosím, kontaktujte:

sakal @ skaut – kostelec . cz , 603 978 932

rosami @ skaut – kostelec . cz ,

katka @ skaut – kostelec . cz ,

orel @ skaut – kostelec . cz ,

Děkujeme!